imadeself.com! » удобства » Машини »Направете сама машина за заточване с двигател от пералня

Направете сама машина за заточване с двигател от пералня


Здравейте на всички влюбени Направи си сам, За никого не е тайна, че рано или късно целият инструмент за рязане става тъп и трябва да бъде заточен, точно за тези цели шлифовъчната машина е перфектна. Купуването на готова версия е твърде лесно и също скъпо, така че в тази статия ще ви кажа как да спестите пари и да направите шлайф машина направете го сами, Тази машина ще ви позволи да изострите инструментите за струг, тренировки, кранове и други режещи инструменти, както и да изравнявате и шлифовате метални детайли.

Части за сглобяване на този домашен продукт можете да закупите на бълха пазар за стотинка, това ще ви спести пари при закупуването на готова версия, както и ще спечелите опит в сглобяването на домашно направена машина.

Преди да прочетете статията, предлагам да гледате видео, което показва подробно целия процес на сглобяване на шлифовъчната машина.



За да направите машина за заточване с двигател от пералня със собствените си ръце, ще ви трябва:
* Двигателят от пералнята
* Електрическа бормашина, свредла за метал с диаметър 7 мм
* Ъглошлайф
* Полуавтоматично ядро
* Метален лист
* Ширина на канала 270 мм
* Метален ъгъл с ширина на рафта 63 мм
* Щампован диск от VAZ
* Заваръчна машина, електроди
* Заваръчна маска, гетри, очила, ръкавици
* Метална четка
* Странични резачки
* Двойка болтове M12 и четири M6 болта
* Файл
* Спрей на синя боя
* Закопчаване за коса M16
* Машина за огъване на плочи
* Метална тръба с диаметър 89 мм
* Запас от амортисьори
* Пояло
* Диамантена чаша
* Супер шублер

Първа стъпка.
На първо място, трябва да се справите с свързването на захранването към двигателя от пералнята.

В такива двигатели има две намотки, едната стартираща, другата - работеща. С помощта на мултицет проверяваме съпротивлението на клемите на двигателя, съпротивлението на работната намотка трябва да бъде около 10 ома.

Стартовата намотка на този двигател за съжаление не звъни, което означава, че има счупване, но без него двигателят може да бъде стартиран, но само с „буталка“, което помага да стартирате двигателя на ръка. Тъй като двигателят от пералнята е бил в дъжд дълго време, вътрешностите му трябва да бъдат проверени и състоянието на лагерите.Разглобяваме корпуса на двигателя, като развиваме четирите гайки от шиповете, сваляме един от капаците.


Лагерите имат следи от ръжда, което не е изненадващо.

Този тип лагери е доста често срещан, затова купуваме няколко от тях в магазина и ги монтираме на техните места.
Самите капаци са леко нанесени с метална четка, така че двигателят да изглежда възможно най-красив.

Прехапваме изводите от началното навиване със странични резачки и ги изолираме, тъй като те няма да са полезни.

Инсталираме капака на неговото място и завъртаме шиповете назад.

Стъпка втора
Сега трябва да направите основа за инсталиране на двигател върху него. От канала с ширина 270 мм измерете дължината от 200 мм с помощта на лента и начертайте права линия.

След това видяхме канала според маркировката с ъглошлайф с режещ диск, инсталиран в него.
Когато работите с ъглошлайфа, бъдете внимателни, а също така използвайте предпазни очила и ръкавици.

Така двигателят ще бъде разположен на канала.

За закрепване е необходимо да направите два малки сегмента от 130 мм от метален ъгъл с ширина на рафта 63 мм. Освен това ги видяхме с помощта на ъглошлайфи.

Измервайки разстоянието между шиповете на двигателя с помощта на шублер, ги прехвърляме на сегменти от метален ъгъл. На мястото на маркировки правим удар с полуавтоматично ядро.

След това пробиваме отвори със 7 мм свредло, инсталирано в електрическия бормашина. В процеса на пробиване добавете малко техническо масло към режещия ръб, така че инструментът да издържи по-дълго.

Резултатът е две такива заготовки с отвори с диаметър 7 мм за монтаж на шипове.

Стъпка трета
Опитваме двигателя в ъглите, навиваме гайките и инсталираме върху основата.

Правим няколко кранове по ъглите със заваръчна машина, след което напълно заваряваме крепежните елементи, като премахваме двигателя. Когато работите със заваръчната машина, внимавайте да носите заваръчна маска и гетри. След заваряване извадете шлаката, като леко потупвате чука.

Инсталираме двигателя на монтажа, а след това диамантена чаша върху вала му за монтаж.

От същия ъгъл, от който е направен монтажът, правим опора за масата, заваряваме към нея парче от амортисьорния прът, изрязан по цялата ширина на ъгъла.

Самата маса е направена от останалата част на канала, в нея правим разрези под диамантената чаша, използвайки ъглошлайф.

След това откъснахме още няколко парчета от амортисьорния прът и ги заварихме на масата в долния център. M16 фиби за коса ще служи като скоба за маса в необходимото положение, тъй като понякога се налага да смилате или смилате под определен ъгъл.

Масата ще бъде фиксирана към основата с два болта, ширината на масата е 200 мм, а дължината е 140.

За да преместите масата в основата, направете две дупки и ги пробийте с файл. В ъгъла правим реципрочни отвори със същия диаметър за болтове M12.


Стъпка четвърта
Боядисваме всички компоненти в синьо с помощта на спрей.


След това сглобяваме структурата в едно цяло и я проверяваме в работа.


Двигателят се стартира с леко завъртане на диска на ръка, след което той започва да се върти, с тази машина можете да изострите почти всеки режещ инструмент, но мощността за големи части не е достатъчна.


Поради тази причина беше решено да се направи малка ревизия на машината.

Предлагам да гледате видео за ревизията на тази машина.



Стъпка пета
Беше обичайно да се стартира усъвършенстването на машината, като се замени двигателят с по-мощен, той беше изваден от центрофуга, в допълнение, и двете намотки на двигателя се оказаха работещи. И първото нещо, което трябваше да се промени, беше разстоянието между дупките в стойката на леглото.

Разглобяваме цялата машина на нейните съставни части.

Също така измерваме разстоянието между шпилките на двигателя и ги прехвърляме на монтажа, след което пробиваме и пробиваме дупки с диаметър 7 мм.



Стъпка шеста
Измерваме 800 мм от метална тръба с диаметър 89 мм.

Поставяме лист хартия на марката и увиваме тръбата, направлявайки се от листа, отрязваме детайла, използвайки ъглошлайф.

За да може машината да е на удобно за работа ниво, ще изработим основата на стелажа. С метална четка отстранете следите от ръжда от щампования диск на VAZ.

След това инсталираме тръбата строго по средата на диска и ги заваряваме един към друг със заваръчна машина в кръг.

Опитваме се как най-добре ще застане основата на машината върху тръбата, като вземем предвид центъра на тежестта и след това заваряваме частите заедно.

Седма стъпка.
Въпреки че двигателят има затворен корпус, но с някои дупки, правим защитен корпус за него, той ще бъде по-декоративен. От металния корпус на пералнята изрязахме правоъгълен лист с размери 500 * 130 мм с помощта на ъглошлайф.

От краищата на листа правим два отвора за болтовете M6 за фиксиране върху основата. На машина за огъване правим ръбове на 90 градуса.

В основата на машината правим отвори за закрепване на корпус с диаметър 7 мм.

Стъпка осма
Боядисваме основата и стоим със същата синя боя от кутията за спрей.

За удобство към тръбата бяха заварени две дръжки, ако е необходимо да се премести машината на друго място.

След като боята изсъхне, инсталирайте двигателя и спойка захранващите проводници към него. В това изпълнение двигателят ще работи със заден ход.

В края закрепваме защитния корпус на основата с четири M6 болта и поставяме масата.


На този етап машината за заточване е напълно готова, мощността на двигателя вече ви позволява да обработвате големи части, както и да смилате всяко оборудване за струг, тренировки, кранове и други режещи инструменти също под силата на домашно направена машина.

Благодаря на всички за вниманието и творческите успехи.
8.3
7.8
8.5

Добавете коментар

    • усмихвамусмивкиxaxaдобреdontknowYahooНеа
      шефдраскотинаглупакдаДа-даагресивентайна
      съжалявамтанцувамdance2dance3извинениепомощнапитки
      спиркаприятелидобърgoodgoodсвиркаприпадамезик
      димплясканеCrayдеклариратподигравателендон-t_mentionизтегляне
      топлинасърдитlaugh1MDAсрещаmoskingотрицателен
      not_iпуканкинаказвамчетаплашаплашитърсене
      присмехthank_youтоваto_clueumnikостърСъгласен
      лошоbeeeblack_eyeblum3изчервяванесамохвалствоскука
      цензурираншегаsecret2заплашвампобедаюsun_bespectacled
      ShokРеспектхахаprevedдобре дошълkrutoyya_za
      ya_dobryiпомощникne_huliganne_othodifludзабранаблизо
2 коментари
Авторът
Този адаптер е направен по поръчка на стругаря, така че няма видео по неговото производство
Къде е моментът на производство на адаптера от вала на двигателя до абразивната чаша? Как бе отстранен побоят?

Съветваме ви да прочетете:

Предайте го за смартфона ...