imadeself.com! » Страна домашна »Модернизация на култиватора" Нева 100 "

Модернизация на култиватора Neva 100


Използвам мотокултиватор Neva 100 от 5 години.


Няма оплаквания, но напоследък станах недоволен от факта, че контролните копчета (волана) имат постоянно, а не регулируемо положение.


Когато обработвате ъгли и труднодостъпни петна, трябва да използвате "физическа сила" (дърпайки върху себе си), защото няма задна предавка. Преди следващата оран, реших да „модернизирам“ тази част на култиватора.

За да направя това, имах нужда: електрическа бормашина със свредла, шлифовъчна машина с режещи дискове, електрическо заваряване, шублер, пила (кръгли и плоски), сърцевина, чук, пейка, скрап, метална четка, кранове M10 x 1, M6 и матрица M10 x 1 с дръжки, защитно оборудване.

Той свали частта, в която ще бъде монтирана бъдещата част.


Намерих чифт ъгли с рафт 50 мм и дебелина 5 мм. Почистих от мръсотия с четка, фиксирана в електрическа бормашина. Дължина на рязане 120 мм. В единия ъгъл отрязах, по ширина, половината от "рафта".

Поставих шублера в монтажа на "кормилото" и поставих ъгли за маркиране върху тях, като ги притиснах здраво към монтажната стена на "кормилото"

След като направих маркировката, отрязах излишния ъгъл.

След като инсталирате ъглите върху парче желязо в закрепването на „волана“, ги заварете от двете страни.


След като обработих външния шев и външните ъгли, за по-плътно прилягане се сдобих - марки. Което не е лошо "лежи" в планината.


През обикновен отвор пробих Т-болт под 8 мм болт.

Взех тръба, ᴓ51 мм., Ще я нарека водач, който плътно се вписва в марката и го заварах към марката


За по-здраво закрепване на части пробих проходен отвор в монтажа, а в марката с тръба отрязах M6 резба. Конецът се нарязваше само с първия кран за затягане на шипа. Той усука косата с помощта на 2 ядки. Резултатът е доста силна връзка.


За "ръкав" трябваше да вземе една и съща тръба. И в резултат на надлъжно рязане и притискане в менгеме се получи детайл, който плътно се вписва в тръбата (водач).


Без да изваждам детайла от менгемето, заварявам шева отвътре

Отвън изглежда така

След като отрязах ново парче тръба, около 70 мм, ще го нарека "пола". Той направи маркировка и видя триъгълник на равнобедрен камък със страна 15 мм. Отрязах излишъка върху маркировката.

След като обработих вътрешната повърхност на "полата" и премахнах вътрешната част на борда с пила, пробвах върху "полата" на ръкава. Като свали ръкава, той положи полата на водещата тръба и очерта готовия триъгълник. Направих изрез за маркиране.


Отклони се от върха на 7 мм, направих маркировка и видях втория триъгълник.

По подобен начин трион трион.

Повторно облече пола на ръкав, той го взе чрез заваряване. Изрязани краищата, сварени по края и изравнени.

За фиксиране на втулката в водещата тръба, трион, от противоположни страни, отвори

За метална лента, останала от ъгъл. След като изпробвах лентата във водещата тръба, пробих дупка и нарязах резбата M10 x 1. Вмъкнах лентата в направляващата тръба и я заврих.


Стар дълъг болт се оказа удобен за затягащия болт, в края на който прерязах резбата M10 x 1. Затегнах болта и затегнах заключващата гайка.


За да регулирате „волана“ нагоре - отдолу взеха 2 сачмени лагера, към които старият царски щифт идва от моя автомобили.

За дистанционната втулка и клетката - една и съща тръба 51 мм.

Той направи разрез на клиповете.

Разстелете клиповете по секцията, вкарайте лагери и потупайте с чук, за да придадете на клиповете кръг.

Направен монтаж. За плътно затягане на лагера към дистанционната втулка и правилното поставяне на клетката е необходимо да се направи разклонител (шпилка с резба M6).

Заваряване на един клип, изваден и заваря втория. Вмъкнати оста.


За да закрепите клиповете с вертикална настройка от лист стомана, дебелина 2 мм, изрежете правоъгълник и направете маркировка.

Пробити отвори: 10 мм, - болт за закрепване на щепсела; 2 отвора 26 мм, - оста на вертикалното регулиране на волана. След маркиране и подрязване на направените от метал завои.


Заварен държач на клипса към ръкава.

Той се наведе, подряза и завари страничните стени към ръкава.

Вкарах клипса в държача и като вмъкнах оста, го хванах със заваряване

Направени разрези в държача. Той се наведе с газов ключ и свари останалите шевове.

За закрепване на дръжките на волана изрязах 4 метални пластини 2 мм. Той направи маркировка и проби във всяка плоча 25 мм отвор за оста. Опитах на плочи с ос към дръжките на волана.

След като направих маркировката, пробих дупка от 8 мм и я завинтех на една дръжка.

Пробивайки втория отвор, завинтих втория болт. Опитах на мястото за инсталиране.

По подобен начин той направи втора писалка.

За твърдост, изрежете и залепете 2 ленти. След варене чрез заваряване.

За да не може оста да надхвърли необходимото, беше необходимо спиране. За него отрежете лента с ширина 8 мм. Направих пръстен от него, като го огънах около оста.

Поставете пръстена на оста и го намажете.
От другата страна на оста завинтех шпилка с резба M10 x 1.
За фиксиране на вертикалното регулиране на волана е необходима гайка. За целта изрежете 2 квадрата от метал с дебелина 9 мм и затегнете лента от 2 мм желязо в порок,

И пробита дупка от 9 мм. След това сгънете заготовките на място и подравнете дупките със свредло
Закачи го в порок, извади свредлото и го свърза чрез заваряване.
Оказа се гайка на крилото tokai, в която след обработка наряза нишката.
За да увелича празнината между оста и гайката, заварях пръстен от тръбен сегмент.

След обработка на "ушите" на ядката.
Сложете всичко заедно. За да се фиксира стандартната опора, трябваше да се пробият нови дупки.
Беше нужна добра пружина, за да натиснеш ръкава с волана, какъвто е клапанната пружина на автомобил.
Той направи шпилка от затягащ болт, като преряза конец.
За да подкрепя пружината, взех направената гайка. И с помощта на електрическа бормашина и тънка секция на машината (фиксирана на масата с болт) я обработих.
Сега той влиза в ръкава с известен клирънс. След регулиране направихте контра гайка (вътрешен размер на пружината) и я затегнах.
Задайте пружината.
Сглоби възела.
При разхлабване на гайката хлабината е 1-2 мм.
Задайте всичко на редовно място.

За да инсталирате дръжките на волана под правилния ъгъл, нарязани и заварени сектори.
Уредът е готов за работа.
10
10
7

Добавете коментар

    • усмихвамусмивкиxaxaдобреdontknowYahooНеа
      шефдраскотинаглупакдаДа-даагресивентайна
      съжалявамтанцувамdance2dance3извинениепомощнапитки
      спиркаприятелидобърgoodgoodсвиркаприпадамезик
      димплясканеCrayдеклариратподигравателендон-t_mentionизтегляне
      топлинасърдитlaugh1MDAсрещаmoskingотрицателен
      not_iпуканкинаказвамчетаплашаплашитърсене
      присмехthank_youтоваto_clueumnikостърСъгласен
      лошоbeeeblack_eyeblum3изчервяванесамохвалствоскука
      цензурираншегаsecret2заплашвампобедаюsun_bespectacled
      ShokРеспектхахаprevedдобре дошълkrutoyya_za
      ya_dobryiпомощникne_huliganne_othodifludзабранаблизо
7 коментар
Вижте как се осъществява това, например на "Каскада", на "Ока" всичко е много по-просто.
Авторът
Не е страшно, че рядко се експлоатира. Но планът се реализира. Да, и може ли някой да е полезен на принципа (или метода) на производството (този и не само) дизайн.
Вероятно някъде в Ленинград правят….
PS Нива за царевица - и никакво пасище)))))) .. Не ... Е, там пасят добитък, разбира се, че можеш ... Само много скъпо .....))))))))
PSS И култиваторът се оказа удобен ... И най-важното - здрав, надежден !!
Е, заслужаваше ли си? В смисъл, че дизайнът се оказа сложен, бяха положени много усилия. И той се нуждае от няколко пъти в годината ....
Авторът
Виновна съм, че той не придава значение на името! Името беше приложено. Той се обади от думата "нива" (пасище), а не от името на реката.
Точно така, Нева, дори аз пропуснах и къде го погледна авторът ... Сега ще го поправя.
Така че той, като, не е "Нива", но "Нева" се нарича, нали?
Готино устройство.

Съветваме ви да прочетете:

Предайте го за смартфона ...